Firma Adı İletişim Konum
KAYASAN MİMARLIK MÜHENDİSLİK AHŞAP MOB. ORM. ÜRN. İNŞ. TUR. TAŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Şafak Mahallesi 5031 Sokak Akdeniz Sanayi Sitesi No: 38 / Kepez / ANTALYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 544 884 0742
Web: https://www.kayasankids.com
Salon: 12
Stant: 1248A
Ürün Grupları
  • Ahsap Oyuncaklar
  • Organik Oyuncaklar
  • Eğitici ahşap oyuncaklar / Educational wooden toys

2018 yılında aile şirketi olarak kurulan şirketimiz çocuklara eğitici - öğretici oyuncaklar üretmeye devam etmektedir. Amacımız çocukları eğlendirirken öğrenmesine de katkıda bulunmak. Bu amaç uğrunda yenilikçi ve Türkiye de görülmemiş ürünler üretmeye devam ediyoruz, edeceğiz.

Montessori Ahşap Bul-Tak Sevimli DostlarEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Rengarenk puzzle çocuklar için kavram geliştiricidir. El-göz koordinasyonunu destekleyen aktivite oyuncağıdır. Ahşap oyuncaklar kolay kolay kırılmazlar. Rengarenk puzzle çocuklar için kavram geliştiricidir. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir, CE işareti taşımaktadır. ISO9001 - ISO14001 - ISO10002 sertifikası bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir

Montessori Gökkuşağı Sayı ÇubuklarıEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Eğitici olan bu oyuncak sayesinde çocuklar rakamların dizilimini ve yazılışını öğrenebilir. Çocukların okul öncesinde rakamlara aşina olmasını ve ince motor becerilerinin, yazı becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Ahşap oyuncaklar çocukların problem çözme becerilerini desteklemek için idealdir Sosyal becerilerini geliştirir. Bilişsel beceri kazanırlar. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir, CE işareti taşımaktadır. ISO9001 - ISO14001 - ISO10002 sertifikası bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir.

Montessori Bul-Tak AltıgenEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Çocuğunuzun el-göz koordinasyonunu öğrenmesine yardımcı olur Rengarenk puzzle çocuklar için kavram geliştirici olan , el-göz koordinasyonunu destekleyen aktivite oyuncağıdır. Ezberci eğitim mantığına karşılık bir şeyi yaparak ve görerek öğrenmenin ve yeni tecrübe etmenin mantığını oluşturur. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir. CE işareti taşımaktadır. ISO9001 - ISO14001 - ISO10002 sertifikası bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir.

Montessori Ahşap Vidalama SetiEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

rünlerimiz elde boyanmıştır. Çocuğunuz ahşap oyuncaklarla birebir fiziksel etkileşime girer. Çocuğunuz ahşap oyuncağın parçalarını eliyle döndürür çocuklarda daha aktif bir akıl geliştirir. Doğal ahşap oyuncaklar oynayan çocuklar tarafından ağza götürülürse herhangi bir sağlık sorununa yol açmaz Ahşap malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu oyuncaklar ebeveynlerin kolay bir şekilde temizleyebildikleri oyuncaklardır. Ahşap oyuncaklar kolay kolay kırılmazlar. Ahşap oyuncaklar basit yapıya sahip oldukları için çocukların zorlanmadan oynamalarını sağlar. Ahşaptan üretilen oyuncakların köşe kısımları sivri olmaz. Bu sebeple çocukların yaralanması ve vücutlarını çizilmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir, CE işareti taşımaktadır. ISO9001 - ISO14001 - ISO10002 sertifikası bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir. 3 Yaş üzeri çocuklar için uygundur. Ürün Üzerinde 9 adet renkli vida bulunmaktadır. Ürün Boyutu:16x16x2 cm

Ahşap-Manyetik Labirent SalyangozEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Çocukları eğlendirirken göz-el koordinasyonu geliştirir. Çocukların görsel izleme ve ince motor becerilerini destekler. Motor becerileri geliştirir. El-göz koordinasyonu geliştirir. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir. CE işareti taşımaktadır. ISO9001 - ISO14001 - ISO10002 sertifikası bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir.

Mini MutfakEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Çocuklar için ahşap mutfak, hem kızlar hem de erkekler için en tutkulu aşçılar için tam donanımlıdır ve saatlerce unutulmaz oyunlar için hazırdır. Bu set, renkleri, şekilleri ve ayrıca belirli nesneleri tanımaya yardımcı olur. Motor fonksiyonlar, düşünme ve dikkatin yanı sıra konsantrasyon ve takım çalışması geliştirir. Bu ahşap mutfak yardımı ile rol yapma oyunları yapılabilir, çocuklar diyalog kurarak kelime dağarcıklarını zenginleştirirler. Rol yapma, küçüklerin son derece heyecanlandığı bir aktivitedir, çünkü hayatın ilk yıllarında küçükler, yetişkinlerde gördüklerini kopyalamaya eğilimlidirler. Bu oyun sosyal beceriler, oyun yoluyla öğrenme, rol yapma etkileşimi geliştirir. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir. CE işareti taşımaktadır. ISO9001 ve ISO14001 sertifikasına bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir.

Dev JengaEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Bu beceri oyunu, her yaş için çok eğlencelidir. Aynı zamanda konsantrasyon ve ince motor becerilerini geliştirir. Ayrıca oyundaki ahşaplar jenga dışında rengarenk kuleler oluşturmak için de kullanılabilir. Sosyal becerileri geliştirir. Mantık ve hayal gücünü geliştirir. Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir. CE işareti taşımaktadır. ISO9001 ve ISO14001 sertifikasına bulunmaktadır. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir. Nasıl oynanır? Oyun, renkli yapı taşlarının kuleden çıkarılıp kule çökmeden tekrar tepeye sırayla konmasıyla oynanır. Renkli zar atılarak hangi renkteki yapı taşının çekilmesi gerektiği belirlenir.

Montessori Keçeli KelebekEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Ürünlerimizde EN-71 belgeli boyalar kullanılmıştır. Ahşap oyuncaklar daha güvenlidir. Ahşap oyuncaklar her yaştan çocuklar için uygundur. Ahşap oyuncaklar uzun ömürlüdür. Ahşap oyuncaklar yaratıcılığı teşvik eder. Ahşap oyuncaklar çocukların problem çözme becerilerini desteklemek için idealdir Sosyal becerilerini geliştirir. Bilişsel beceri kazanırlar. Konuşma ve dil becerilerini geliştirir. Motor becerileri geliştirir. Mantık ve hayal gücünü geliştirir. Ürün Boyutu:20x14x1,8 cm 1 Adet kelebek ahşap tabla 10 Adet ponpon bulunmaktadır.

Bul-Tak Renkli HavuçEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Ürünlerimizde EN-71 belgeli boyalar kullanılmıştır. Ahşap oyuncaklar daha güvenlidir. Ahşap oyuncaklar her yaştan çocuklar için uygundur. Ahşap oyuncaklar uzun ömürlüdür. Ahşap oyuncaklar yaratıcılığı teşvik eder. Ahşap oyuncaklar çocukların problem çözme becerilerini desteklemek için idealdir Sosyal becerilerini geliştirir. Bilişsel beceri kazanırlar. Konuşma ve dil becerilerini geliştirir. Motor becerileri geliştirir. Mantık ve hayal gücünü geliştirir. Ürün ölçüleri:24x12x1,5 cm

Montessori İp Geçirme Geometrik ŞekillerEğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz elde boyanmıştır. Ürünlerimizde EN-71 belgeli boyalar kullanılmıştır. Ahşap oyuncaklar daha güvenlidir. Ahşap oyuncaklar her yaştan çocuklar için uygundur. Ahşap oyuncaklar uzun ömürlüdür. Ahşap oyuncaklar yaratıcılığı teşvik eder. Ahşap oyuncaklar çocukların problem çözme becerilerini desteklemek için idealdir Sosyal becerilerini geliştirir. Bilişsel beceri kazanırlar. Konuşma ve dil becerilerini geliştirir. Motor becerileri geliştirir. Mantık ve hayal gücünü geliştirir Ürün boyutu:21x15x0,5 cm 1 Adet ahşap delikli tabla 6 Adet ahşap geometrik şekil 1 Adet ip

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • KAYASAN KİDS