Firma Adı İletişim Konum
FEN OYUNCAK VE MUTFAK EŞYALARI PAZARLAMA TİC. LTD. ŞTİ.
İSTOÇ 6. Ada No: 61 Mahmutbey / Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 441 4665
Web: http://www.fentoys.com/tr/index.html
Salon: 12
Stant: 1223
Ürün Grupları
  • Yuva ve Okul Arac Gerecleri
  • Zeka Gelistirici Oyuncaklar
  • Oyun Hamurlari ve Aksesuarlari
  • Dis Mekan Park Bahce Oyuncaklari
  • Deniz Havuz Malzemeleri ve Oyuncaklari
  • Lisansli Urunler

Fen Oyuncak olarak bir aile şirketiyiz. Bilindik ve yenilikçi bir oyuncak üreticisiyiz. Üretimimiz Çorlu (Tekirdağ) ve Hadımköy ( İstanbul) da bulunmaktadır. 60 yıla yakın bir zamandır kalitemizi ve geniş ürün portföyümüzü müşterilerimize sunmaktayız. İki çeşit üretimimiz mevcut; plastik oyuncaklar ve oyun hamurları. Fen Oyuncak ın üretiminde ve satış şubemiz olan İstoç Toptancılar Çarşısı nda 270 den fazla çalışanı bulunmaktadır. Sürekli ürün geliştirme ve büyüyen ürün portföyümüz sayesinde Türkiye oyuncak sektörünün lider üreticilerinden biriyiz. Biz müşterilerimizle her zaman, en sıcak ilişkileri kurarak, onları iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Çocukların ilk yıllarında sevgi ve ilginin yanı sıra, ebeveynlerin çocuklarına verebilecekleri en önemli şey, onların gelişimini teşvik eden bir ortamdır. Odak noktamız çocukların gelişimi üzerinedir. İyi oyuncak; merak, hayal gücü, yaratıcılık ve pratik bilgiyle öğrenmeyi destekler. Çocukların oynayarak öğrenmesini ve gelişimini destekleyen geniş bir ürün yelpazesi sunmaya çalışıyoruz. Ürün yelpazemizin bu gereksinimleri karşıladığına inanıyoruz. İlk fikirler ve kavramsal tasarımlar dikkatle inceleniyor ve hem eğitim sektörü hem de ebeveynlerle yakın işbirliği içinde daha da geliştiriliyor. Tüm ürünlerimiz ilk numuneden, seri üretime kadar ve üretim süreci boyunca kontrol edilmekte ve test edilmektedir. Ürün güvenliği önceliğimizdir. Tüm ürünlerimiz EN71 gibi ilgili güvenlik yönetmeliklerine göre test edilmektedir. Bu testler düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca; İSO 9001 kriterlerine uygun, sağlıklı hammaddeden, çevreye saygılı ve ambalaj atıklarını geri dönüşüme katkı sağlayacak şekilde üretiyoruz. Ürünlerimizi 60 tan fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Müşterilerimize ürünlerimizi; Market Zincirleri, İnternet Dağıtıcıları, İndirim Mağazaları, Departman Mağazaları ve Toptancılar kanalıyla ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan iyi ve kaliteli oyuncaklar üretmeye çalışıyoruz ve ürün yelpazesini çocukların ihtiyaçlarına göre sürekli olarak revize ediyoruz.

Prenses Güzellik MasasıRol Oyuncakları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hey! Hadi küçük prensesler masaya! Güzellik masana otur ve güzellik saatlerini bu setle yaşa! Ürün; parfüm, ruj, oje ve birçok aksesurla birlikte 15 parçadan oluşmaktadır. Sağlık testlerinden geçmiştir. Yerli üretimdir. Uyarı: Küçük parçalar 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.

Linda nın Villa EviOyun Evleri ve Aksesuarları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Linda nın villa evine bayılacaksın! Mutfak, banyo , oturma odası, yatak odası ve birçok aksesuar ile birlikte seninle. Linda ile birlikte ister evi süpür, ister mutfağında yemekler yap. İstersen koltuğunda otur. Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir. Yerli üretimdir.

Teknik Tamir Set BavulumErkek Rol Oyuncakları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tamir yapmak artık çok daha keyifli! Tamir Set Bavul kolay taşınabilirliği sayesinde her zaman yanında! Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir.

SalıncakSalıncak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Salıncağın maksimum kapasitesi 30kgdır. Maksimum 1.75 cm ve altı ayarlanabilir halat boyu vardır. Ürün ölçüsü; 410 310 380 mmdir. Ürün sadece ev tipi (bahçe,piknik vb.) alanlarda kullanıma uygundur. Sağlık testlerinden geçmiştir.

2 Katlı Polis Garaj Set ve Mega PistGaraj Setler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün; hareketli parçalardan, aksesuarlardan ve 2 adet metal arabadan oluşmaktadır. Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • DEDE
  • ART CRAFT