Firma Adı İletişim Konum
EREN EĞİTİCİ OYUNCAK KIRTASİYE A.Ş.
Mahmutbey Mah. İSTOÇ 5. Ada No: 128 / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 659 1823
Web: https://erenkirtasiye.com.tr/
Salon: 11
Stant: 1114
Ürün Grupları
  • Zeka Gelistirici Oyuncaklar
  • Oyun Hamurlari ve Aksesuarlari
  • Organik Oyuncaklar
  • Plastik Arabalar

Firmamız 1980 yılında Necati KÜÇÜK Tarafından kurulmuştur. 19 yıl aktif olarak su matarası, beslenme kabı vb. okul gereçleri üretimi yaparak Türkiye ve birçok ülkeye toptan satışını sağlamıştır.1999 yılında 2. Kuşak olarak Murat KÜÇÜK Tarafından yönetime geçilerek; eğitici oyuncak ve kırtasiye sektöründe hizmet veren sektöre girdiği günden itibaren farklılık ve başarılı grafiğe sahip firmamız, HEROES markası ile İstanbul Başakşehir de bulunan 5500 m2 kapalı alanda %100 yerli ve sağlıklı ürünler üreterek yükselen ivmesine devam etmektedir. 2007 yılında İstanbul da oyun hamuru üretimine başlayan firmamız, 2015 Yılında Türkiye nin ilk kinetik kum üreticisi olarak piyasaya girmiştir. Alanında uzman ve yaratıcı düşünebilen güçlü kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan Eren Eğitici Oyuncak & Kırtasiye A.Ş. , eğitici oyuncak ve kırtasiye sektöründe edindiği tecrübe ile müşterilerine ezber bozan bir ürün portföyü sunmaktadır.

Oyun Hamuru
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz sağlığa zararsız hammaddeler kullanılarak Türkiye de üretilmektedir. İz bırakmaz, yapışmaz ve ufalanmaz. ABD, Avrupa ve Asya güvenlik ve sağlık yönetmeliklerine uygundur. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Kinetik Kum
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kinetik kum sadece kendine yapışır. Elinize veya diğer yüzeylere yapışmaz! Asla kurumaz! Kinetik kum; %98 Deniz kumu, %2 polimerden oluşmaktadır. ABD, Avrupa ve Asya güvenlik ve sağlık yönetmeliklerine uygundur.

Slime
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Eğitici Oyuncaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

El-göz koordinasyonu sağlar ve el-parmak kasları geliştirmeye yardımcı olur. ABD, Avrupa ve Asya güvenlik ve sağlık yönetmeliklerine uygundur.

Heroes Kamyon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • HEROES DOUGH
  • HEROES SAND
  • HEROES SURPRİSE EGG