Firma Adı İletişim Konum
DOLU OYUNCAK SAN. VE TİC. A.Ş.
Ergene OSB-1 Vakıflar OSB Mahallesi Güvem Sok. No: 1 / 1 Misinli / Ergene / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
İletişim: +90 282 675 1500
Web: https://www.dolu.com.tr
Salon: 12
Stant: 1242 - 1243
Ürün Grupları
  • Bebek Arac ve Gerecleri
  • 0-3 Yas Bebek Oyuncaklari
  • Dis Mekan Park Bahce Oyuncaklari
  • Lisansli Urunler
  • Plastik Arabalar

Firmamız 1975 yılında oyuncak sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. DOLU, oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı pazar ağına ulaşıp üretim, pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Bugün 80 ülkeye toplam üretiminin %50 inin fazlasını ihraç etmektedir. DOLU Oyuncak 36 aylıktan küçük çocuklar için ve 3 yaşından büyük çocuklar için oyuncak ve çocuk gereçleri üretiminde lider konumunu sürdürmektedir. DOLU Oyuncak,TS EN 71 standardına ve Ticaret Bakanlığının Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta- çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır. DOLU ürünleri uluslararası onaylı kuruluş olan SGS, TÜV Rheinland, ve Intertek laboratuarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır. DOLU yurtdışı ve yurt içi alanda yukarıda bahsi geçen şekilde plastik oyuncak üretimi ile ilgili çalışmalarını bir kalite sistemi içerisinde gerçekleştirir. Şirketlerin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda mevcut pazar ağı içerisinde stratejisini korumak ve müşteri memnuniyeti yakalamak amacıyla gerekli organizasyonları oluşturur; gerekli planlamayı yapar ve öngörülen ürün/hizmeti üretir. DOLU Oyuncak yaptığı işi verdiği hizmeti kusursuz ve verimli olarak gerçekleştirmenin çabası içerisindedir. Personelini sürekli eğitim programlarıyla bilinçlendirmekte ve yetkinleştirmektedir.

7 IN 1 OYUN PARKI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

24 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 123X156X170 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. İÇERİSİNDE AKTİVİTE MASASI,BARFİKS,SALINCAK,KAYDIRAK , TABURELİ MALIŞMA MASASI, BASKET POTASI VE FUTBOL KALESİ YER ALMAKTADIR. KAYDIRAK YERİ 126 CM. DİR. DÖRT BASAMAKLIDIR. İÇ VE DIŞ MEKANLARDA KULLANILABİLİR. KOLAY KURULUMU OLAN KAYDIRAK , ÇOCUKLARIN BEDEN GELİŞİMLERİNDE YARARI VARDIR.

NEON 12 V8085
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

36 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 12 VOLT AKÜLÜDÜR. UZAKTAN KUMANDA EDİLEBİLİR.OTOMATİK FREN SİSTEMİ MEVCUTTUR. ŞARJ ALETİ ÜRÜNLE BİRLİKTEDİR. 2 İLERİ VE GERİ VİTESLİDİR. AMORTİSÖRLÜDÜR.FAR VE TEPE FARLARI IŞIKLIDIR. SAĞLAM VE DAYANIKLIDIR. İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR.

Üçlü Mutfak Seti4508
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

36 AY VE ÜZERİ İÇİN UYGUNDUR.İÇ VBE DIŞ MEKANLARDA KULLANILABİLİR.DAYANIKLIDIR.ÇOCUKLAR ARASI YARDIMLAŞMAYI VE DAYANIŞMAYI GELİŞTİRİR.

RANCHERO RÖMORKLU KEPÇELİ TRAKTÖR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

36 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 52x171x45 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. PEDALLIDIR. ARKASINDA RÖMORKU VARDIR.KORNALIDIR. KUTU İÇİNDEDİR. SAĞLAM VE DAYANIKLIDIR.İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR.BEDEN GELİŞİMİNE YARARI VARDIR.

Ride on Car 4in1
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

12 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 86 X 85 X 45 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. 4 FARKLI ÖZELLİĞİ VARDIR. SALLANABİLİR , APARATI ÇIKARTIĞILDA SÜREBİLİR , KORUMALI VE EBEVEYN KONTROLLÜDÜR.KOLTUK ALTINDA BAGAJ YERİ VARDIR. KORNALIDIR. KUTU İÇİNDEDİR VE KOLAY KURULUMLUDUR. ÇOCUKLARIN BEDEN GELİŞİMİNE YARARI OLMAKTADIR.

KAMYON 76 cm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

36 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 39 X 35 X 79 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. PVC TORBA İÇİNDEDİR. DAYANIKLIDIR.

İLK BİSİKLETİM7006
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

24 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 48 X 45 X 65 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. İLK BİSİKLETİMİN ÖN VE RKASINDA SEPETLERİ BULUNMAKTADIR. KUTU İÇERİSİNDEDİR. KOLAY KURULUMU VARDIR. KARIŞIK RENKLİDİR. KORNASI VARDIR.

Barbie Ev1610
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

24 AY VE ÜZERİ İÇİN UYGUNDUR.İÇ VBE DIŞ MEKANLARDA KULLANILABİLİR.DAYANIKLIDIR VE KOLAY KURULUR.ÇOCUKLAR ARASI YARDIMLAŞMAYI VE DAYANIŞMAYI GELİŞTİRİR.PEMBE RENK TONLARINDADIR VE ÇOCUĞUN SOSYALLEŞMESİNE DESTEK OLUR.

FİSHER-PRİCE İlk Mutfak Seti1810
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

24 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 49 X 70 X 54 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. ÇALIŞMA MASASININ ÜZERİNDE KALEMLİK V.B. KOYMA YERLERİ YER ALMAKTADIR. ERGONOMİK AYAK DİNLENME YERİ VARDIR. OTURAK KISMI KONFORLUDUR. KUTU İÇERİSİNDEDİR. KOLAY KURULUMU VARDIR.

Hot Wheels Yazı Tahtası2311
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

36 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. 110X51X70 CM. ÖLÇÜLERİNDEDİR. KALEMLİK YERİ VE KAĞIIT TUTUCU KLİPSLERİ VARDIR.KATLANABİLEN AYAKLARI SAYESİNDE İSTENİLDİĞİNDE KOLAY SAKLANABİLİR.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BARBİE
  • FİSHER - PRİCE
  • HOT WHEELS