Firma Adı İletişim Konum
CG OYUNCAK İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ.
İdealtepe Mah. Dik Sok. No: 1 D: 4 / Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 544 432 1246
Web: https://www.cgoyuncak.com/
Salon: 14
Stant: 1422E
Ürün Grupları
  • Oyuncak Bebekler
  • Model Bebekler ve Aksesuarlari
  • Aksiyon ve Karakter Oyuncaklar
  • Lisansli Urunler

Diriliş Ertuğrul dizi karakterlerinin aksiyon figür oyuncaklarını yapıyoruz. Kendi kültürümüze ait, öz kahramanlarımızın yeniden hayat bulması için çalışan firmamız, lisanslı olarak ürettiğimiz oyuncaklar ile milli kahramanlarımızın gün yüzüne çıkmasına katkıda bulunuyor. Milli kahramanlarımızı, çocuklarımıza sevdirebilmek için CG Oyuncak olarak lisanslı Diriliş Ertuğrul dizi karakterlerinin aksiyon figür oyuncakları ile hizmetinizdeyiz. Yaptığımız oyuncakların gerçekliğini arttırmak ve tarihî figurlerimizi yaşatmak için tüm unsurları ön plana çıkardık. Yabancı yapay kahramanlar yerine, çocuklarımızın çok rahat, severek oynayabileceği, kendi kültürümüze ait öz ve gerçek tarihi kahramanlarımızı tanıyarak büyüyecekleri oyuncakları ürettik. Bu lisanslı milli oyuncakları Türkiye de bir ilk olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımız hem eğlenecek hem de tarih bilinciyle büyüyecekler.

Ertuğrul GaziDiriliş Ertuğrul aksiyon figür oyuncak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün boyutu :20 cm Kutu boyutu : 21x12x5 cm Ürün malzemesi : PVC / ABS / PP / POM Hareket : 8 eklem hareketli ( dizler, bacaklar, kollar, dirsekler) Aksesuar : Kın, Kılıç, Kama, Sarık (kılıç ve sarık çıkarılabilir)

Turgut AlpDiriliş Ertuğrul aksiyon figür oyuncak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün boyutu :20 cm Kutu boyutu : 21x12x5 cm Ürün malzemesi : PVC / ABS / PP / POM Hareket : 8 eklem hareketli ( dizler, bacaklar, kollar, dirsekler) Aksesuar : Balta, Sarık (sarık çıkarılabilir)

Bamsı AlpDiriliş Ertuğrul aksiyon figür oyuncak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün boyutu :20 cm Kutu boyutu : 21x12x5 cm Ürün malzemesi : PVC / ABS / PP / POM Hareket : 8 eklem hareketli ( dizler, bacaklar, kollar, dirsekler) Aksesuar : 2 Kın, 2 Kılıç, Sarık (kılıçlar ve sarık çıkarılabilir)

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • CGOYUNCAK