Firma Adı İletişim Konum
BİRLİK OYUNCAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Mahmutbey Mah. 2440 Sok. No: 1 / Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 537 057 7460
Web: https://www.birliktoys.com.tr/
Salon: 14
Stant: 1408
Ürün Grupları
  • 0-3 Yas Bebek Oyuncaklari
  • Robotlar
  • Uzaktan Kumandali Oyuncaklar
  • Elektronik Egitici Oyuncaklar
  • Zeka Gelistirici Oyuncaklar
  • Scooterlar Bisikletler Kaykaylar ve Aksesuarlari
  • Metal Oyuncaklar
  • Muzik Enstrumanlari ve Aksesuarlari
  • Yerli Üretim

Birlik Oyuncak 1982 de İstanbul Güngören de küçük bir atölyede iki kardeşin sırt sırta vererek hayallerini ve emeklerini birleştirmesiyle bir aile şirketi olarak kuruldu. Plastik oyuncak üretimiyle şehrin bir köşesinde başlayan bu atölye; kurucularının düzgün iş ahlakları, azimli çalışmaları ve büyük hayalleriyle günden güne büyüdü. Birlik Oyuncak, şimdi 500 den fazla ürün çeşidi ve özgün ürün serileri ile Türkiye oyuncak sektörünün lider oyuncularından biri oldu. Geleceği şekillendirecek çocukların hayallerini beslemek misyonuyla 30 seneyi aşkın zamandan beri çocukların ilk adımlarına, ilk oyunlarına ve en önemlisi ilk hayallerine ortaklık ediyoruz. İnanıyoruz ki; dünyayı ancak büyük hayaller kurmaktan vazgeçmeyen çocuklar daha güzel hale getirebilir.

3D STEAM MATKAPLI HAYVAN YAPMA SETİTAMİR SETİ / PUZZLE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

198 parça tasarım yapı blokları (hem hayvan figürleri, hem geometrik şekil vidalama) 4 Çocukların sınırsız hayal gücünü ortaya koyabilecekleri harika bir ürün. Çocukların ince motor becerilerini, kas gelişimini ve el kol koordinasyonunu destekler. Çocukların üreticiliğine gelişimine katkı sağlayan, pilli matkaplı vidalama oyuncağı ve 3d üretici mozaik puzzle oyunu 198 parçadan oluşmaktadır. İçerisinde ister 3 boyutlu hayvanları yapabilirsiniz, ister geometrik şekiller ile 3 boyutlu figürler yapabilirsiniz isterseniz 2 boyutlu mozaik desenler oluşturabilirsiniz. Bu ürün Avrupa Birliği (ce) standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Pil ile çalışır pil ürüne dahil değildir. 3 yaş üzeri uygundur.

ŞEHRİN KIRILMAZLARI SÜRTMELİ PICK UPARABA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kırılmaz özellikli ve kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.. Sürtmeli tekerlek mekanizmasına sahiptir. Sağlığa uygundur ve CE belgelidir.. 12 cm. uzunluğunda, 5 cm. genişliğinde ve 4,5 cm. yüksekliğindedir.

KURMALIGİLLER PENGUENKURMALIGİLLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kurmalı Zıplayan Yürüyen Penguen Bu sevimli penguenleri çocuğunuz çok sevecek. Çarkı çevir ve civcivin gidişini seyret. Penguen 8 cm boyundadır. Yaş Grubu : +18 ay Kutu Ölçüleri : 9 x 9 x 6,5 cm.

Kutulu Işıklı Sesli Kaya DavulMÜZİK ALETİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kendi etrafında 360 derece dönebilir. Vurdukça, çevirdikçe ve tuşlarına bastıkça eğlenceli ritim ve kahkaha sesleri çıkartarak çok keyifli oyunlara arkadaş olur. Vurdukça yanan rengarenk ışıkları ile çocuğunuzun ilgisini çeker, görsel gelişimine yardımcı olmuş olur. Kayma önleyici ayakları ile yere sağlamca hizalanır, oyun sırasında elinden kaçma ya da devrilmesini engeller. Ses ayarı yapılabilir. (Ses seviyesi, en yüksek seviyede bile kulak zarına zarar vermeyecek şekilde ayarlanmıştır.) Pil ömrü uzundur. (3 x 1.5 V AA Pil ile çalışır. Piller dahil değildir) Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir, CE sertifikalıdır. Zararlı kimyasal madde (kurşun, fatalat, azo boya gibi) bulundurmaz. 6 farklı müzik sesi. 2 farklı ses modu (düşük, yüksek.) 3 adet 1.5 V AA pille çalışır. Ölçüleri: Yükseklik: 14,5 cm. Çap: 18 cm.

KUTULU İNCE BELLİ ÇAY VAKTİÇAY SETİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dayanıklı hammaddeden üretilmiştir. Düşmelere, çarpmalara ve ezilmelere karşı dayanıklı, uzun ömürlü bir oyuncaktır. Yüksek ısıya dayanıklıdır. Sıcak su le yıkanarak sterilize edilebilir. Demlik su sızdırmaz. Motor gelişimini destekler. Yaş: 3+ Kutu Ölçüsü: 33x21x11 cm Desi: 2.54

KUTULU PİLLİ ROBOT XROBOT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Birlik Oyuncak Kutulu Türkçe Pilli Robot X Oyuncak ile bilimi oyun haline getirin! Çocuklarınız bu çok fonksiyonlu robota bayılacak! Bu robot yürüyebilir, şarkı söyleyebilir ve masal anlatabilir. 2 farklı rengi bulunan bu robotun boyu 27 cmdir. Üstündeki tuşlardan sesini kısıp açabilirsiniz. Ürün asortilidir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.