Firma Adı İletişim Konum
BEMİ AHŞAP OYUNCAK A.Ş.
istiklal OSB1 Mahallesi, 3. Caddesi No:5, 81600 Merkez / BEYKÖY / DÜZCE / TÜRKİYE
İletişim: +90 536 772 6744
Web: www.bemitoys.com.tr
Salon: 12
Stant: 1204C
Ürün Grupları
  • 0-3 Yaş Bebek Oyuncakları
  • Yuva ve Okul Araç Gereçleri
  • Zeka Geliştirici Oyuncaklar
  • Puzzle, Kutu ve Kart Oyunları
  • Ahşap Oyuncaklar
  • Organik Oyuncaklar
  • Lisanslı Ürünler

Ticari hayatımıza 2008 yılında CNC makinaları üretimi ve ahşap işleme kesim faaliyetleri ile başlamış olup Ahşap oyuncak üretimine ağırlık verdikten sonra kullanılan hammaddeye yakınlık amacıyla 2013 yılında Düzce ilinde yeni üretim tesisimizi kurduk ve ahşap oyuncak üretiminde kullanılan teknoloji olarak Türkiye de bir ilke imza attık. Tesisimizde yüksek adetli üretim, ithalatçı ve zincir mağazalara fason üretim yapmaktayız. Ayrıca kurum ve kuruluşlara proje bazlı ürünler sunmaktayız. Eğitim kurumları ile alakalı tüm zeka ve akıl oyunları, eğitim materyalleri ve okul donanımları çalışma alanımızı oluşturmaktadır. Bugün 100 den fazla çeşit ürünümüz ile Yurt İçi ve Yurt Dışı na satış yapan dev bir kuruluşuz. Bemi Ahşap Oyuncak A.Ş sektörde sağlıklı oyuncak grubunda öncü olmayı hedeflemiştir.

KELİME OYUNUAhşap Kutu Oyunu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kutu içeriği: 39x39 cm katlanabilir tabla,100 ahşap harf, oyun kılavuzu, ahşap harf ıstakalarından oluşmaktadır. Çocukların zeka gelişimine hızlı kelime üretmelerine yardımcı olur. En az 2 kişi,en fazla 4 oyuncu ile oynanır. Oyunun amacı, her kare üzerine bir harf dizmek yoluyla, anlamlı kelimeler üretmek ve en az bir harfi bu kelimelerle birleşen başka anlamlı kelimeler oluşturmaktır. Kura ile oyuna başlayacak bir kişi seçilir.

GAME BARSAhşap Kutu Oyunu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kutu içeriği: 45 adet kart, 1 zil, 40 ahşap blok. Yaş grubu: +3 yaş üzeri tüm yaş grupları için uygundur. Oyun açıklaması: Görev kartları ters bir şekilde oyuncuların görebileceği şekilde ortaya konur. Zili ise her iki oyuncunun rahatlıkla ulaşabileceği bir yere yerleştirilir. 1. kart düz olarak çevrildiği an oyuncular karttaki örüntüyü yapmaya çalışırlar. Görevi tamamlayan oyuncu zile basar. Görev doğru yapılmışsa kart kazanmış olur. Oyun sonunda en çok kartı kazanan oyuncu oyunu kazanır.

SATRANÇAhşap Kutu Oyunu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Oyun 8 x 8 lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir

SİHİRLİ SAYILARAHŞAP KUTU OYUNU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kutu içeriği: Ahşap 24 parça Dört işlem ahşap sayı blokları, sayıların boyutları arasında güçlü bir ilişki içermektedir. Örneğin iki ve üçü üst üste koyduğumuzda toplamın yüksekliği, beş (2+3=5) sayısının yüksekliğine eşittir. Siz de bu şekilde temel dört işlem becerilerini geliştirebilirsiniz. Farklı rakam kombinasyonları arasındaki ilişki, çocukların eğitim hayatlarındaki ilk yıllarda oldukça önemli bir yere sahiptir. 2. dört işlem ahşap sayı bloklarının yüksekliği, sayıların her biri üst üste konulduğunda diğerine karşılık geldiğinden aynı sonucu veren sayılar çocuklara görsel olarak büyük bir destek sağlamaktadır.

DOMİNOAHŞAP KUTU OYUNU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kutu ölçüsü : 20,9 x 74 x 12,4 cm Kutu içeriği : 1 adet mukavva zemin, 58 adet kart, Yaş grubu: +5 yaş üzeri tüm yaş grupları için uygundur. Problem çözme becerisini, yaratıcılığı ve düşünme becerisini geliştirir. Odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır. Hafızayı güçlendirir. Zemin şekli ilişkisini ayırt eder. Ders başarısını artırır.Milli Eğitim müfredatıyla uyumlu bir şekilde okullarda oynatılabilen bu oyun, çocukların zeka gelişiminin ve görsel algı yetisinin kuvvetlenmesine katkıda bulunur. BEMİ firması tarafından geliştirilen BEMİ Domino ile zeka ve strateji oyunu çocukların ve yetişkinlerin birlikte oynayarak keyifli ve verimli vakit geçirebileceği bir zeka oyunudur.

AKROBATAHŞAP KUTU OYUNU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yaş Grubu: 18+ Ay Çocuk Gelişimi Etkiler - 30 Adet Akrobat 1. oyun : Akrobatları kullanarak verilen şekilleri yapabilirsiniz. Hayal gücünü kullanıp birbirinden farklı şekiller oluşturabilirsiniz. 2. oyun : 2 kişilik oynanan bu oyunda oyuncular sırasıyla akrobatları üst üste koymaya başlarlar. Hangi oyuncu sırasında akrobatlar yıkılırsa oyunu kaybetmiş olur.

AHŞAP PUZZLE GRUBUAHŞAP OYUNCAK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yaş Grubu: 18+ Alfabe, Rakamlar, Hayvanlar, Geometrik Şekiller, Sebze ve Meyveler çeşitleri ile üretilmektedir. Kanserojen madde içermemektedir. Organik Su bazlı boyalar kullanılarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde bulunan parçalar çocukların gelişimi ve öğrenmesine katkı sağlar.

ABAKÜSAHŞAP OYUNCAK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğal ahşaptan üretilmiştir. Organik su bazlı boyalar kullanılmıştır. Kanserojen madde içermemektedir. +3 yaş grubu için uygundur. Renklerin öğrenilmesini sağlar. Matematik öğrenimine yardımcı olur. Çocuk gelişimini olumlu yönde destekler.

ÇAK-TAKAHŞAP OYUNCAK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kutu İçeriği : 6 adet pim - 1 adet tokmak ve oyun alanı 18+ Ay için uygundur. Doğal ahşaptan üretilmiş olup sağlığa zararsız organik su bazlı boyalar kullanılmıştır. Kanserojen madde içermemektedir. Çocukların motor gelişimini olumlu yönde etkiler.

ÇOK PİMLİ GEOMETRİK BUL-TAKAHŞAP OYUNCAK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çok Pimli Geometrik Bul - Tak oyuncağımız tamamı %100 doğal ahşaptan üretilmiş olup, sağlığa zararsız organik su bazlı boyalar kullanılmıştır. Ürünümüz kanserojen madde içermemektedir. +18 Ay için uygundur. Çocukların psikomotor becerisini geliştir. El göz koordinasyonu gelişimine katkı sağlar. Renk ve geometrik şekil öğrenimine yardımcı olur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BEMİ