Firma Adı İletişim Konum
BALONEVİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kadife Caddesi No: 1, R4 Özel Parsel 34956 / Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 394 0065
Web: https://www.balonevi.com
Salon: 12
Stant: 1279
Ürün Grupları
  • Festival Kostumleri ve Malzemeleri
  • Parti Kostumleri ve Malzemeleri
  • Lisansli Urunler

Balonevi, Eylül 2001 de kuruldu. Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile sektörde lider konuma geldik. Nitelikli ve Teknolojide İddialı Üretim Avrupa Birliği standartlarındaki üretim kalitemiz ile çeşitli ebat ve şekillerdeki ürünlerimizin yanı sıra dünya da yeni, Türkiye de ilk olan dört renk serigraf baskı teknolojimize, kısa süre önce otomatik besleme teknolojisini de ekledik. Sosis balon, 5 -6 -10 -12 -18 -24 yuvarlak şekilli balonlardan, 5 ve 12 kalp balonlara tüm balonlarımız doğal lateksten imal edilmektedir. Şimdilik aylık 20 milyon adetlik üretim kapasitemizin yanında, 10 milyon adet serigraf baskı kapasitesine sahibiz. Dünyada 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip nadir firmalar arasında yer alıyoruz. Balon üretiminde ve serigraf baskı teknolojisinde dünya teknolojisinin bir adım önünde olmak iddiasına sahibiz. Zengin Çeşit ve Yenilikçi Yaklaşım Balon dekorasyonu yapan tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan balon gazı , kup-çubuk , elektrikli ve plastik balon şişirme ekipmanları , temalı ve lisanslı folyo balonlar , özel şekilli lateks balonlar , PVC gökyüzü balonları , yer balonları , fly tüpler , parti ürün ve aksesuarları nı Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi ndeki tesisimizde üretiyor, gerektiğinde ise yurt dışından temin ediyoruz. Baskılı balonda farklılık yarattığımız çaça balon yenilik arayışımızın bir ürünü. Patentli ürünümüz tek parça balon çubuğu da öyle. Yenilikçi yaklaşımımızın ve ilklerimizin bir ürünü de Mağazalarımız Şimdilik 9 ilde 18 mağazamızla hizmet verdiğimiz ve müşterilerimizin parti için ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürün ve hizmeti bulabilecekleri mağazalarımız da Türkiye de bir ilk. Parti ve kutlamalarınız için ihtiyaç duyacağınız +10.000 ürünü mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz. Geniş Lisanslı Karakter Portföyü Türkiye nin ilk ve tek lisanslı balon üreticisiyiz. 2004 yılında, lateks balonlar ve parti ürünlerini kapsayan Walt Disney lisansını alarak, perakende ürün gamımızı daha da zenginleştirdik. O günden bugüne, her geçen gün artan lisans portföyümüzle, hali hazırda Disney lisansında Mickey Mouse, Minnie Mouse, Disney Princess, Frozen, Cars, Sofia, karakterlerinin yanı sıra, diğer önde gelen lisans karakterleri olan Pj Masks, Baby Shark, Brawl Stars, Paw Patrol, Sonic the Hedgehog, Niloya, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Rafadan Tayfa, Doru, Kaptan Pengu, Aslan karakterlerinin ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyümüz 7.500 noktada satılmaktadır. Balonevi, konusunda lisanslı karakter çeşitliliğinde Türkiye de ilk sırada yer alıyor. Günceli yakalayarak lisanslı karakter sayısını arttırmak ise hedefimiz. Kalite Yönetimi ve Ürün Güvenliği Tamamıyla doğal hammaddeden üretilen balonlar 5 yıl içerisinde tekrar doğaya geri dönebilir. Üretim aşamalarında kullanılan kimyasalların, gerek ürün kalitesi, gerekse insan sağlığı açısından so

PASTEL BALONLARBALONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

En moda ve beğenilen renklerde şuan için 31 farklı renk skalasında üretilmektedir. 5 inç, 10 inç 12 inç,18 inç ,24 inç Kalp ve Sosis Balonlar şekil ve ebatları bulunmaktadır. 10 inç 12 inç,18 inç ,24 inç Kalp Balonlar helyum ile uçan balon haline gelmektedir.

METALİK BALONLARBALONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

En moda ve beğenilen renklerde şuan için 17 farklı renk skalasında ve 5 inç, 10 inç 12 inç ebatlarında üretilmektedir.10 inç 12 inç Balonlar helyum ile uçan balon haline gelmektedir.

KROM BALONLARBALONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

En moda ve beğenilen renklerde şuan için 12 farklı renk skalasında üretilmektedir. 5 inç, 10 inç 12 inç,18 inç ,24 inç Kalp ve Sosis Balonlar şekil ve ebatları bulunmaktadır.10 inç 12 inç,18 inç ,24 inç ve Kalp Balonlar helyum ile uçan balon haline gelmektedir.

STANDART BASKILI BALONLARBALONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kalp, 5 inç, 10 inç 12 inç,18 inç ,Pastel, Metalik, Krom Balonlara Serigraf baskı tekniği ile 4 renge kadar tek yüz, çift yüz ve çepeçevre olarak yapılan baskılı balonlardır.

FIESTA BALONLARBALONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Baskılı ve Baskısız olarak 7 ile 15 adetler arasında paketlerde bulunan kutlamalar için ideal balonlardır. İstendiği takdirde perakende mağazalarda sergilenmesi için standı da mevcuttur.

KÖPÜK BALONLARBALONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Balonevi köpük balonlar çocukların oynarken keyifli anlar geçireceği, insan sağlığına duyarlı, çevreye saygılı bir ürünlerdir. En çok sevilen karakterlerden oluşan 17 farklı Lisanslı, 11 Farklı temalı köpük balon ürünümüz mevcuttur. Ayrıca 3 farklı Asa köpük balon modeli de bulunmaktadır.

PARTİ ÜRÜNLERİPARTİ GRUBU ÜRÜNLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

En güzel ve özel doğum günlerinde evlerinizi ve sofralarınızı süsleyecek parti ürünleridir. Parti grubu ürünleriyle ilgili olarak Kağıt Tabak, Kağıt Bardak, Kağıt Peçete, Plastik Masa Örtüsü, Kaynanadili, İyi ki Doğdun Yazısı, Happy Birthday Yazısı, Üçgen Bayrak Set, Kürdan, Pinyata, Maske gibi daha birçok ürün grubu üretimini yapmaktayız.

ZİNCİR MAĞAZA ÜRÜNLERİZİNCİR MAĞAZA ÜRÜNLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Zincir Marketlerde ve Ucuzluk Marketlerinde satılan 12 farklı lisanslı ve 4 farklı temalı karakterli balon ve köpük balonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca balon ve köpük balon oyuncaklarımızda mevcuttur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BALONEVİ
  • BALONEVİ PARTY STORE
  • ŞİMDİPARTİZAMANI