Firma Adı İletişim Konum
AKÇİÇEK OYUNCAK KIRTASİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kayabaşı Mah. Uğurlu Sok. No: 10 / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 549 5232
Web: https://matraxoyuncak.com
Salon: 11
Stant: 1133B
Ürün Grupları
  • Dis Mekan Park Bahce Oyuncaklari
  • Ahsap Oyuncaklar
  • Lisansli Urunler
  • Futbol Oyuncakları

İstoç ta bulunan satış mağazamızın yanı sıra Türkiye genelinde yaygın bir satış ağına sahibiz. İki ana grupta 60 farklı ürün çeşidiyle Türkiye ve dünyada önde gelen zincir mağazalarda yer alıyoruz. Piyasaya sunduğumuz tüm oyuncaklarımızı İkitelli de 6000 m2 lik bir alana kurulu fabrikamızda üretiyoruz. Fabrikamızda yıllık üretim kapasitesi 2.000.000 adet oyuncaktır. Sektör dinamiklerini takip etmek için ülkemizde ve yurt dışında fuarlara katılıyor, güncel teknolojileri ve yeni gelişmeleri yakından izliyoruz. Uzak Doğu ürünlerinin hakim olduğu oyuncak pazarında tamamen yerli üretim oyuncaklarımızı Made in Türkiye ibaresiyle tanıtıp dünya pazarlarına sunarak ülkemizin bayrağını dalgalandırıyoruz.

WORLD CHAMPIONSFUTBOL OYUNCAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Küçük World Champions Futbol Oyuncağı ürünümüzle evde futbol keyfini yaşayın. 2 kişilik oynayabileceğiniz bu futbol oyuncağı ürünümüzün kutu içerisinde 2 adet top çıkmaktadır. Birinci sınıf malzemeler kullanarak ürettiğimiz Küçük World Champions Futbol Oyuncağı mızda aynı zamanda sağlıklı boyalar kullanarak ürettiğimiz futbol oyuncaklarımız, ebeveynlerin de gönül rahatlığıyla çocuklarına oynatabileceği şekildedir.

AHŞAP MASA MAÇIAHŞAP FUTBOL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Masa Maçı markalı ahşap langırt ürünümüzle evde maç keyfi yaşayın. Bu langırt oyuncağı ile çocuklarımızın hayallerindeki futbolcuyu sahada gerçeğe dönüştürecek. Futbol oyuncağı ürünümüzde, diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi; çocuk sağlığına uygun hammadde ve boya ile üretilmiştir. Ürünümüzün içinden 2 adet top çıkmaktadır. Ahşap malzemeli futbol oyunu ürünümüzün gövdesi montajlı sadece kaleleri demonte olarak satılmaktadır. Ahşap Masa Maçı Oyunu nun montajını izlemek için yukarıda bulunan Montaj Videosunu İzle butonuna tıklayanız.

ŞEFİN MUTFAĞIMUTFAK OYUNCAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şefin Mutfağı 2 li kutu Küçük parçalar içerdiğinden 3 yaş ve üstü çocuklar için uygun, mutfak gereçleriyle ve fırın seti ile çocukların eğlenerek vakit geçirmesini sağlar. Çocukların arasında yardımlaşmayı ve paylaşmayı geliştirir. Askılarıyla çocukların düzenli olma alışkanlığını geliştirir. Şık Görünüş ve Ergonomik Tasarıma sahiptir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi, bu ürünümüzde de çocuk sağlığına uygun hammadde ve boya ile üretim yapılmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.