Firma Adı İletişim Konum
AKÇİÇEK OYUNCAK KIRT. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
KAYABAŞI MAH. UĞURLU SOKAK NO:10 / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 543 509 8814
Web: www.matraxoyuncak.com
Salon: 12
Stant: 1229B
Ürün Grupları
  • Zeka Geliştirici Oyuncaklar
  • Dış Mekan, Park, Bahçe Oyuncakları
  • Ahşap Oyuncaklar
  • Lisanslı Ürünler
  • Futbol Oyuncakları

Sektörde yarım asırlık deneyime sahip Akçiçek Oyuncak olarak, Matrax Oyuncak markamızla; eğitici, öğretici ve eğlendirici oyuncaklar üretiyoruz. Matrax Oyuncak olarak ürettiğimiz oyuncakları üç yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler severek, eğlenerek kullanıyor. Ürünlerimiz arasında futbol ve basketbol gibi sporların oynanabileceği minyatür masa üstü/ayaklı, iç mekan/dış mekan oyuncakları yer alıyor. Ayrıca anaokullarına yönelik eğitici oyuncak grubumuzla çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz. İstoç ta bulunan satış mağazamızın yanı sıra Türkiye genelinde yaygın bir satış ağına sahibiz. İki ana grupta 60 farklı ürün çeşidiyle Türkiye ve dünyada önde gelen zincir mağazalarda yer alıyoruz. Piyasaya sunduğumuz tüm oyuncaklarımızı İkitelli de 3000 m2 lik bir alana kurulu fabrikamızda üretiyoruz. Fabrikamızda yıllık üretim kapasitesi 1.100.000 adet oyuncaktır. Sektör dinamiklerini takip etmek için ülkemizde ve yurt dışında fuarlara katılıyor, güncel teknolojileri ve yeni gelişmeleri yakından izliyoruz. Uzak Doğu ürünlerinin hakim olduğu oyuncak pazarında tamamen yerli üretim oyuncaklarımızı Made in Türkiye ibaresiyle tanıtıp dünya pazarlarına sunarak ülkemizin bayrağını dalgalandırıyoruz. Bu oyuncaklar çok Matrax! Ürünlerimiz bayrağımız, müşterilerimiz ise markamızın en iyi temsilcileridir. Oyuncaklarımızla keyifli zamanlar geçiren her müşterimiz başarı hanemize işlenmiş bir madalyadır.

FUTBOL OYUNCAKLARIWorld Champions Futbol Oyuncağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün Açıklaması Efsaneler asla ölmez! Yaklaşık 45 yıldır üretim bandımızda olan World Champions Futbol Oyuncağı, günümüz çocuklarınında vazgeçilmezi. Evde futbol keyfini yaşatan futbol oyuncağı ürünümüzde 2 kişilik futbol oyunu oynamak mümkün. Birinci sınıf malzemeler kullanarak ürettiğimiz World Champions Futbol Oyuncağımızda aynı zamanda sağlıklı boyalar kullanarak ürettiğimiz futbol oyuncaklarımız, ebeveynlerin de gönül rahatlığıyla çocuklarına oynatabileceği şekildedir.

Ahşap OyuncaklarAhşap Masa Maçı Ayaklı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap olarak üretilen 4 kollu langırt ürünümüz aynı zamanda 12 figürlüdür. Futbol oyunundaki heyacını ve keyfi yaşatacak olan Ayaklı Masa Maçı ürünümüz ahşap üretimden olduğu için sağlıklıdır. Bu langırt oyuncağı ile çocuklarımızın hayallerindeki futbolcuyu sahada gerçeğe dönüştürecek. Ahşap malzemeli futbol oyunu ürünümüz demonte olarak satılmaktadır.

Eğitici OyuncaklarFlexy Tangles® 129 Parça Karton Kutuda
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün Açıklaması Flexy Tangles ı, diğer Eğitici Zeka Oyunlarından ayırıcı özelliklerinden birisi de hareket kabiliyetinin yüksek olmasıdır; Flexy Tangles, 3 yaş üstü çocuklara uygundur; Tekerlek, çubuk, üçgen piramit şeklindeki şapka gibi renkli aksesuarlarla beraber veya tek başına kullanılabilir; Flexy Tangles simetrik, renkli ve geometrik yapısı ile, çocukların nümerik hafıza ve psikomotor gelişiminene de destek olur; Flexy Tangles ile yapılan oyuncaklar kolaylıkla, uzun süreler boyunca muhafaza edilebilir; Flexy Tangles çocukların zekalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için çok iyi bir araçtır. Lego benzeri bu ürünümüz, çocuk gelişimini destekleyen bu ürünümüz aynı zamanda anaokulu, kreş, ilkokul gibi eğitim kurumlarında da tercih edilmektedir. Hayal gücünün son noktasındaki zeka oyunu Flexy, 129 parça karton kutuda Flexy Tangles tüm seçkin mağazalarda.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • MATRAX