Firma Adı İletişim Konum
ADORE OYUNCAK VE EĞİTİM ARAÇ. SAN. TİC. A.Ş.
Spring Giz Plaza Kat: 16 Maslak Meydan Sok. No: 5 34485 / Sarıyer / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 286 0748
Web: https://www.adoreoyuncak.com/
Salon: 11
Stant: 1135
Ürün Grupları
  • Zeka Gelistirici Oyuncaklar
  • Puzzle Kutu ve Kart Oyunlari
  • Maket Oyuncaklar
  • Aksiyon ve Karakter Oyuncaklar
  • Kutu Oyunları - Board Games + Yapboz - Puzzle + Yapı Oyuncağı - Building Block Toys

TARİHÇEMİZ / ADORE OYUNCAK EĞİTİM ARAÇLARI Eğlenirken öğrenen mutlu çocuklar Adore Oyuncak Eğitim Araçları olarak hikayemiz 1990 larda Esin Yürür ve Cüneyt Yürür ün ülkemizdeki kaliteli, eğitici ve öğretici oyun ve oyuncak eksiğini fark etmeleriyle başladı. ·1996 yılında Adore Oyuncak Eğitim Araçları Yürür ailesi tarafından kuruldu. Türk çocuklarının eğlenerek öğrenmeleri ve kendilerini geliştirmelerini sağlayacak kaliteli markalarla buluşmaları için çalışmalara başlandı. ·1997 yılında tüm dünyada puzzle ve oyun kategorisinin en güçlü şirketlerinden biri olan Ravensburger in distribütörlük hakları alındı. İlk ithalat gerçekleştirilerek hedefler doğrultusunda ilk önemli adım atılmış oldu. ·1999 yılında bugün dünyanın en büyük oyuncak şirketi olan LEGO nun distribütörlük hakları alındı. Böylece şirketin ilk büyümesi gerçekleştirilmiş oldu. ·2000 li yıllarda kendi sektörünün lideri konumunda olan dünyanın en önemli oyuncak firmaları olan REVELL, BANDAI, WINX ve TOMY nin de tek yetkili dağıtım haklarının alınması ile büyük aşama kaydedildi ve kendi yolunda dev adımlarla ilerlemeye başladı. ·Bugün şirket bünyemizde her biri kalitesiyle fark yaratan, her yaştan çocuğa ve yetişkinlere hitap eden 4000 den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Distribütörlük haklarına sahip olarak Türkiye pazarıyla buluşturduğumuz bu kaliteli ürünlerin arkasındaysa kendi alanında dünya lideri olan LEGO, Ravensburger, Thinkfun, Brio, TOMY (Toomies, Lamaze, Tomy Games, John Deere ve Ricky Zoom), Bandai, EPOCH (Slyvanian Families, Aquabeads), Schleich, Goliath, Revell, Winx, 44 Kedi ve Carrera gibi markalar yer almaktadır. ·Bu lider markaları toptan, perakende ve online kanalda tüketicilerimizle buluşturmak şirketimizin temel amacıdır. ADORE OYUNCAK DEĞERLER Çocuklarımızın sağlığına ve gelişimine duyarlı, insanlarımızın hayatını renklendirecek ve yaratıcılığını geliştirecek, çevre bilinci ile nitelikli ve buna bağlı olarak segmentinin en kaliteli ve güvenli oyuncaklarını ülkemize sunmak. MİSYON Topluma, çalışanlarına ve içinde bulunduğu çevreye duyarlı bir şirket olarak tüketicilerimizi, müşteri odaklı hizmetimiz ile güvenilir, kaliteli oyuncaklarla buluşturmak. VİZYON Çalışanlarımız ile birlikte büyüyüp gelişerek Türkiye deki markalı oyuncak sektöründe ilk hatırlanan isim olmak. MARKA PORTFÖYÜMÜZ LEGO® Dünyanın marka değeri en yüksek oyuncak markası olan LEGO®, 1932 yılında Danimarka da kurulmuştur. LEGO®, çocukların kas ve kavram gelişimini destekleyen, yaratıcılıklarını, hayal güçlerini ve el becerilerini geliştiren 1,5 yaşından başlayıp her yaşa ve her zevke uygun ürün portfoyü ile bugün dünyanın en güçlü markasıdır. 1999 dan 2014 yılına kadar Adore Oyuncak markanın Türkiye deki tek yetkili dağıtıcısı olarak faaliyetlerini sürdürdü. 2014 yılı itibariyle tüm Türkiye ye LEGO® dağıtımı LEGO® Türkiye Ofisi ile birlikte Adore Oyuncak Eğitim Araçları tarafından gerçekleştirilmektedi

Tomy Bebek ÜrünleriTomy Bebek Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Neredeyse bir asırlık tarihiyle oyuncak sektörünün köklü markalarından TOMY, üstün kaliteli ürün portföyü ile dünyanın en büyük oyuncak firmalarından biri konumundadır. Misyonu dünyayı gülümsetmek olan TOMY pek çok farklı ülkede aldığı ödülleriyle güvenilirliği ve kalitesini ispat etmiştir. Yenilikçi ve yüksek kaliteli geniş ürün portföyü ile bebeklere ve çocuklara ebeveynlerinin de tereddütsüz güvendiği ve sevdiği ürünler sunmaktadır. Çocuklara eğlenceli oyun deneyimi sunarken onların becerilerinin gelişimine de büyük bir katkı sağlamaktadır. TOMY markasının altında 0-3 yaş bebeklere hitap eden Lamaze, Toomies ve John Deere alt markaları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak TOMY nin yeni alt markası Fat Brain Toys da portföyümüzü süsleyen yeni bir markadır. Adore Oyuncak 2014 yılından beri TOMY ürünlerinin Türkiye deki yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısı konumundadır. Marka ile ilgili daha çok bilgi için: https://uk.tomy.com/

SchleichSchleich
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1935 yılında Almanya da kurulan ve gerçekçi hayvan figürleriyle tanınan Schleich® bugün Almanya nın en büyük oyuncak şirketlerinden biridir. Schleich®, çocuklara hayvan ve doğal yaşam hakkında değerli bilgileri detaylı, otantik, el boyaması figürleri ve onları hikayenin içine katan oyun setleriyle eğlenceli bir şekilde aktarmaktadır. Çiftlik Hayatı temasıyla çiftlik hayvanları ve yaşam alanlarını, Vahşi Yaşam temasıyla doğal hayatta yaşamını sürdüren hayvanları ve onların bulunduğu alanları çocuklara tanıtır. Figür ve oyun setlerinden oluşan 600 ün üzerinde yüksek kalite ve sevgiyle tasarlanmış ürün portföyüyle çocukların yaratıcılıklarına, sosyal ve iletişim becerilerine katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda dinozor ya da fantastik hayvanlardan oluşan başka ürün kategorileri de bulunmaktadır. Adore Oyuncak 2018 yılından beri Schleich® ürünlerinin Türkiye deki tek yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısı konumundadır.

AquabeadsAquabeads
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EPOCH yaratıcılık serisi kategorisine yeni bir soluk getiren Aquabeads markasını pazara sunmuş ve büyük ilgi toplamıştır. Çocukların yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştiren Aquabeads kısa sürede Türkiye nin en güçlü markalarından biri haline gelmiştir. Sürekli yenilenen teknolojisi ve inovatif ürünleriyle çocukların ilgisini sıcak tutarak, oyun deneyimindeki heyecanı sürekli kılmaktadır. Basit ve ilgi çekici bir şekilde boncuklara şekil vererek onları su ile bir araya getiren Aquabeads sizi de Adore Oyuncak 2018 yılından beri Aquabeads ürünlerinin Türkiye de tek yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısı konumundadır.

AquaPlayAquaPlay
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AquaPlay, modüler su kanal sistemleri ile saatlerce bitmeyen bir eğlence sunar. Su, kanallarda hareket eder; suyun nasıl hareket ettiğini öğreten eğitici ve eğlenceli bir oyuncaktır! Bununla birlikte suyu koymak, konteynerları doldurmak gibi aktiviteler ile el göz koordinasyonunu destekler. AquaPlay in çocuklar üzerinde sakinleştirici bir etkisi de vardır. Tüm su kanal setleri, diğer AquaPlay set ya da aksesuarları ile uyumludur ve ürünleri sonsuz genişletebilirsiniz!

Kutu Oyunları ve PuzzleKutu Oyunları ve Puzzle
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kutu oyunları ve puzzle portföyümüzde birbirinden özel markalarımız öne çıkmaktadır. Ravensburger in hem normal hem de 3D puzzleları, kalitesiyle puzzle kategorisine damgasını vuran bir marka olmaya devam etmektedir. Ravensburger in insanları bir araya getiren ve hepsi farklı bir eğitsel değere sahip kutu oyunları göze çarparken, Gravitrax kategorisi ile yeniliklerine devam etmektedir. Bunun yanında Goliath ın Haylaz Maymun oyunu hem heyecan verici hem de aksiyon dolu bir deneyim sunmakta, TOMY Games ise çeşitli kutu oyunları ile bitmek bilmeyen bir eğlence kaynağı olmaktadır. Geniş kutu oyunları portföyümüzdeki bir diğer ilgi çekici marka ise Thinkfun: Analitik ve stratejik becerileri geliştiren ve adeta beyin jimnastiği yaptıran kaliteli oyunları ile farkını göstermektedir.

CarreraCarrera
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Almanya menşeili Carrera®, 50 yılı aşkın deneyimiyle yarış pisti sektörünün küresel pazar lideri konumundadır. Orijinaline sadık, yüksek kalite standartlarındaki ürün portföyüyle her yaştan çocuk ve yetişkine hitap etmektedir. Yenilikçi ürünleri ve yüksek teknoloji kullanımıyla Carrera® yurt içi ve yurt dışında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. 2019 yılında Carrera®, Avrupa maket pazarının lider markası Revell ile kardeş şirket haline geldi. Adore Oyuncak 2020 yılından beri Carrera® nın Türkiye deki tek yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısı konumundadır.

BandaiBandai
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

LegoLego
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyanın marka değeri en yüksek oyuncak markası olan LEGO®, 1932 yılında Danimarka da kurulmuştur. LEGO®, çocukların kas ve kavram gelişimini destekleyen, yaratıcılıklarını, hayal güçlerini ve el becerilerini geliştiren 1,5 yaşından başlayıp her yaşa ve her zevke uygun ürün portföyü ile bugün dünyanın en güçlü markasıdır. 1999 dan 2014 yılına kadar Adore Oyuncak markanın Türkiye deki tek yetkili dağıtıcısı olarak faaliyetlerini sürdürdü. 2014 yılı itibariyle tüm Türkiye ye LEGO® dağıtımı LEGO® Türkiye Ofisi ile birlikte Adore Oyuncak Eğitim Araçları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sylvanian FamiliesSylvanian Families
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyada Sylvanian Families oyuncaklarının üreticisi olarak tanınan EPOCH 1958 yılında Japonya da kurulmuştur. Farklı yaş gruplarındaki insanları ve çocukları nostaljik oyuncak çeşitliliği ile etkileyen Sylvanian Families, 1985 yılından beri pek çok ülkede yarattığı sevimli dünya ile hayranlık uyandırmaktadır. Sylvanian Families figürleri, çocuklara kendi hikayelerini yaratma imkanı sağlar ve onların iletişim becerileri ile duygusal zeka gelişimini destekler. Adore Oyuncak 2011 yılından beri Sylvanian Families ürünlerinin Türkiye deki tek yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısı konumundadır.

MGAEUNITED STATES
Adres:  California UNITED STATESTelefon: 90 212 286 0748web: 
LEGODENMARK
Adres:  Billund DENMARKTelefon: 9002122860748web: 
RAVENSBURGERGERMANY
Adres:  Robert-Bosch-Strae RAVENSBURG GERMANYTelefon: 9002122860748web: 
REVELLGERMANY
Adres:  Bunde GERMANYTelefon: 9002122860748web: 
CARRERAAUSTRIA
Adres:  Puch SALZBURG AUSTRIATelefon: 90 212 286 0748web: 
TOMYJAPAN
Adres:  Katsushika TOKYO JAPANTelefon: 9002122860748web: 
SCHLEICHGERMANY
Adres:  GERMANYTelefon: 90 212 286 0748web: 
EPOCHJAPAN
Adres:  TOKYO JAPANTelefon: 9002122860748web: 

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.